Доставка і оплата

1. Приват 24

Це один з найшвидших і зручніших способів оплати, який підійде для клієнтів Приватбанку.

 

2. На картковий рахунок

Ви можете сплатити своє замовлення шляхом поповнення карткового рахунку. Всі дані і реквізити компанії, необхідні для оплати, Ви отримаєте в смс від нашого менеджера після оформлення замовлення.

 
 

3. Оплата при отриманні

Перевагою цього способу оплати є те, що Ви можете відкрити посилку при отриманні на складі транспортної компанії, перевірити наявність і збереження товару, і лише після цього сплатити її вартість. Проте, при такій формі оплати Вам потрібно буде сплатити послуги транспортної компанії за доставку замовлення і переказу коштів.

 

 

Доставка

Доставка замовлень здійснюється по всій території України наступними способами:

1. На склад транспортної компанії

«Нова Пошта»
«Автолюкс»
«Делівері»

Замовлення буде доставлено на склад транспортної компанії у Вашому населеному пункті. Для Вашої зручності менеджери компанії  підберуть найбільш зручний склад для отримання замовлення. Після відправки посилки транспортною компанією ми повідомимо Вам номер товарно-транспортної накладної (ТТН) і дату її прибуття по смс.

 

2. Адресна доставка транспортною компанією

Також Ви можете скористатися адресною доставкою будь-якою з вищеперелічених транспортних компаній.

 

3. Самовивезення

 

 

Обмін і повернення товару

Відповідно до «Переліку товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню)», затвердженого Кабінетом Міністрів України парфумерно-косметичні вироби поверненню та обміну не підлягають.


Створюємо якісну парфумерію доступною кожному споживачеві
Copyright © perfumsbar.com, 2010-2018 ФОП Кашин І.М., м. Житомир